e-olymp 407. Обмін

Задача

У різдвяний вечір у віконці стояло три квіточки, зліва на право: герань, крокус та фіалка. Кожен ранок Маша витирала віконце і міняла містами стоявшу праворуч квіточку з центральною кввточкою. А Таня кожен вечір поливала квіточки і міняла місцями ліву та центральну квіточку. Потрібно визначити порядок квітів вночі після того, як пройде $k$ днів.

Вхідні дані

Перший рядок містить кількість тестів $t$ [latex](1 \leq t \leq 12)[/latex]. В кожному з наступних $t$ рядків знаходиться кількість днів $k$ [latex](k \leq 1000)[/latex].

Вихідні дані

Вивести $t$ рядків, що містять по три латинських літери: «G», «C» и «V» (великі літери без пропусків), які описують порядок квітів на вікні по закінченню $k$ днів (зліва направо). Позначення: G – герань, C – крокус, V – фіалка.

Тести

Вхідні дані Вихідні дані
1 2
1
5
VGC
CVG
2 6
1
2
3
4
5
6
VGC
CVG
GCV
VGC
CVG
GCV
3 3
3
6
9
GCV
GCV
GCV

 

Код програми

Розв’язок

Якщо кожного вечора звертати увагу на те, як Маша і Таня міняють місцями квіти, то можна помітити, що їх перестановки періодично повторюються кожні три дні. Цим я скористався для розв’язку задачі. Достатньо лише задати ці три перестановки і брати залишок від ділення на три для визначення конкретної.

Посилання

e-olymp
ideone.com

2 thoughts on “e-olymp 407. Обмін

Добавить комментарий