e-olymp 8287. Петро підприємець

Задача

Петро приватний підприємець і він продає різні цукерки. Петро помітив, що деякі цукерки шалено популярні, а інші взагалі не користуються попитом.

В голові приватного підприємця виникла ідея зробити асорті (змішати два види цукерок — популярні і не популярні). Взявши різну масу кожного виду цукерок Петро отримав асорті вартість [latex]1[/latex] кг якого [latex]A[/latex] грн.

Знаючи, що популярні цукерки коштують [latex]P[/latex] грн/кг а не популярні [latex]N[/latex] грн/кг, а також значення [latex]А[/latex], знайдіть скільки грам популярних цукерок в асорті.

Вихідні дані

Три дійсних числа [latex]P[/latex], [latex]N[/latex], [latex]А[/latex] ціна [latex]1[/latex] кг різних видів цукерок, що входять до складу асорті, та ціна асорті.

Вхідні дані

Одне дійсне число округлене до десятих — кількість грамів популярних цукерок в асорті, або [latex]-1[/latex] якщо визначити не можливо.

Тести

# вхідні дані вихідні дані
1 100 50 75 500.00
2 100 100 5 -1
3 50 25 20 -1
4 50 30 30 0.0

Код програми

Рішення завдання

За умовою завдання у нас єдине невідоме це кількість популярних цукерок в асорті. 1 кг = 1000 г. Таким чином складаємо рівняння з одним невідомим і отримуємо [latex]1000(A-N) / (P-N)[/latex].

Посилання

Посилання на e-olymp
Посилання на ideone

Related Images:

2 thoughts on “e-olymp 8287. Петро підприємець

    • Пожалуйста, ставьте пробелы после знаков препинания.
    • Знаки операций в коде тоже лучше окаймлять пробелами.
    • Из трёх, подряд идущих символов, два оформлены как формулы, а третий нет. Где логика?
    • Вы пишите «составляем уравнение с одним неизвестным». И где же оно? Потом «получаем решение», и его тоже нет.
    • Важный момент с разными единицами измерения в условии и ответе вообще не упомянули.
    • Почему сразу два языка в одной короткой заметке? Лучше написать пояснение на том же языке, на котором написано авторское условие.

Добавить комментарий